Як виглядатимуть шкільні іспити-2018

Міносвіти оприлюднило орієнтовні вимоги для проведення державної підсумкової атестації
     728  

Фото: uainfo.org

Документ визначає зміст та особливості цьогорічних шкільних іспитів.

Зокрема початкова та основна школа проведуть ДПА у строки, визначені педагогічними радами. А 11 класи здаватимуть випускні іспити у формі ЗНО.

Учні початкової школи матимуть контрольні роботи із двох предметів – української мови та математики.

«Підсумкові контрольні роботи укладатимуть учителі початкових класів за єдиними завданнями для усіх класів паралелі відповідно до орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань. Атестаційні матеріали, що містять підсумкові контрольні роботи з української мови і математики у двох варіантах, має погодити педагогічна рада», – пояснюють у прес-службі МОН.

Важливо, що ці контрольні можуть бути проведені лише на другому чи третьому уроці з вівторка до четверга. Також не можна їх ставити в розклад у передсвяткові та післясвяткові дні

Школярі середньої освіти письмово складатимуть три предмети – українську мову та математику обов’язково, а ще один предмет – на вибір педради.

При цьому результати цих іспитів не будуть враховувати при виставленні річних оцінок із цих предметів.

Тим часом для учнів 11 класів ДПА зарахують у вигляді ЗНО. Основа сесія триватиме з 22 травня до 13 червня. У Міносвіти наголошують, що ті випускники, які через об’єктивні причини не зможуть здати ЗНО у визначений термін, можуть зробити це під час додаткової сесії.