У Львові стартувала 15-та «Французька весна в Україні»

Фестиваль триватиме до кінця квітня
     762  

Вчора у Львові, в Львівському історичному музеї, що на пл. Ринок, 6, відбулося відкриття 15-ої «Французької весни в Україні».

«Я дуже рада бути сьогодні тут серед вас. Для мене велика честь і безмежна радість повернутися до Львова, звідки я почну довгу подорож Україною з нагоди урочистого відкриття «Французької весни». «Французька весна» – це не лише фестиваль, але й традиції. Ця подія стала місцем зустрічі в Україні. Це низка культурних заходів, яка відображає динамічний розвиток французько-української праці та постійного оновлення французької творчості, який вдається зберегти і передавати з року в рік традиції сучасності.

Щоденно я високо ціную в цій країні відмінну гостинність та привітне ставлення до французької культури. Девіз міста «Львів відкритий для світу» чудово вписується в наше прагнення поділитися емоціями та смаками», – сказала під час відкриття Ізабель Дюмон, Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні.

Під час церемонії відкриття також було вручено 4 Ордери в галузі освіти та культури міста:

  • Орден Академічних пальм п. Н. Демчук, Президенту Альянс Франсез  м. Львова (з моменту створення Ініціативного комітету Альянс Франсез у 2002році до 2017 року)
  • Орден Мистецтв та літератури п. В. Кметю, директору Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка, чинному Президенту Альянс Франсез м.Львова
  • Орден Мистецтв та літератури п. Роману Чмелику, директору Львівського історичного музею
  • Орден Мистецтв та літератури п. М. Іващишину, директору арт-центру «Дзиґа».

З програмою фестивалю можна ознайомитись тут.