НАОНІ Оrchestra везе до Львова унікальну шоу-програму

Національний академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ) їде до Львова з новою шоу-програмою
     1372  

Єдиний в Україні професійний оркестр народних інструментів НАОНІ після концерту з ONUKA повертається з новою програмою «THE BEST WORLD HITS & SOUNDTRACKS» до Львова.

Вони перемогли в «Битві оркестрів» і подарували публіці понад 5 тисяч (!) концертів. У Львові передбачається справжній екшн від НАОНІ Оrchestra.

50 музикантів на понад 40 народних інструментах влаштують неймовірне шоу звуку і сили в Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької 21 травня. Музика двох століть – це нова програма «THE BEST WORLD HITS & SOUNDTRACKS»! Безсмертні творіння THE BEATLES, DEPECHE MODE, METALLICA, EUROPE, PINK FLOYD, AC/DC, DEEP PURPLE, ДРУГА РІКА, ТІК, СКРЯБІН, РУСЛАНА, ОКЕАН ЕЛЬЗИ, саундтреки з фільмів ПІРАТИ КАРИБСЬКОГО МОРЯ, МИСЛИВЦІ ЗА ПРИВИДАМИ, МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА, ТАКСІ, ТИТАНІК – зазвучать у неймовірному оркестровому виконанні уже 21 травня у Львові! Шедеври світової музики виконають на таких же незвичних інструментах. Зозулька, теленка, бербениця, рубель, кувиця, тулумбас, бугай, береста, бухало, козобас – подібного набору інструментів не має жоден професійний колектив у світі. Будуть фірмові хіти на цимбалах від НАОНІ, гра на косах – своєрідна візитівка оркестру.

Спеціальний гість – АНІС!

Керівник – народний артист України, професор Віктор Гуцал.

Квитки – в касі театру (235-55-83) або онлайн тут:  https://gastroli.ua/events/11847; і тут: https://gastroli.ua/events/11848

Живий звук.