На дороги Карпатського регіону чекають масштабні ремонти

Найбільша сума перепаде Львівщині
     989  

2 мільярди гривень поділять між 4 областями. Про це заявив керівник державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, повідомляє Укрінформ.

“Цього року на ремонт доріг державного значення з бюджету України скерують 18 мільярдів гривень. Зокрема, 2 млрд 124 млн гривень будуть скеровані на ремонт доріг у чотирьох областях Карпатського регіону”, – сказав Новак.

Зокрема, найбільше отримає Львівщина – 815 мільйонів, Чернівецька – 506 мільйонів, Закарпатська – 446 мільйонів, а Івано-Франківська – 356 мільйонів гривень.

Ще мільярд гривень скерують на ремонт доріг місцевого значення у цих регіонах.

Але і це ще не всі фінансові вкладення. За кредитні кошти від урядів Польщі та Угорщини розбудують дорожню інфраструктуру прикордонних областей.

За словами Новака, за польські 68 мільйонів євро зроблять капітальний ремонт 144 кілометрів доріг до кордону з Польщею. Розпочати ці роботи планують вже цього року.

А за кошти з угорського кредиту (50 мільйонів євро) відремонтують закарпатські дороги. Хоча щодо цих планів тривають переговори. Поки що Україна та Угорщина узгоджують реалізацію грошей.

Тим часом раніше голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, в гірських регіонах Львівщини ремонтую потребують більше 1700 км доріг. Найгіршими є Турка – Східниця, Самбір – Борислав.