9 квітня три години не курсуватимуть трамваї через площу Ринок

Перед входом до Ратуші влаштовують «Поливаний понеділок»
     474  

Джерело: Kava-map

Святкове обливання водою організують 9 квітня на площі Ринок. «Поливання» триватиме з 12.00 до 15.00. Поливання в інші години та за межами пл. Ринок – не дозволено, тому за порядком стежитимуть працівники поліції та «Муніципальна варта», – повідомили у прес-службі ЛМР. У зв’язку з обливанням із 12.00 до 15.00 не курсуватиме електротранспорт на площі Ринок.

Традиційно уже п’ятий рік поспіль перед входом до Ратуші у Львові влаштовують «Поливаний понеділок». Аби зберегти традиції другого дня Великодня і водночас не перетворювати ці звичаї на безлад, усіх прихильників водяних забав цього понеділка запрошують на центральну площу міста.

«У середу ми змонтуємо та випробуємо на площі Ринок спеціальні установки, з яких можна буде черпати воду. А вже в понеділок такі установки працюватимуть з 12 до 15 години, і всі охочі львів’яни та гості міста зможуть взяти участь у забаві. Сподіваємося, що облиті будуть лише ті учасники дійства, які самі цього забажають», – зазначив заступник директора ЛМКП «Львівводоканал» Юрій Свізінський.

У Львівводоканалі повідомляють, що під час роботи установок зазвичай використовується до 20 метрів кубічних питної води.

Дійство організовує управління внутрішньої політики Львівської міської ради спільно з ЛМКП «Львівводоканал» та Галицькою районною адміністрацією.