Вуличним музикам у Львові прописали правила виступів

Сьогодні, 30 березня, виконком Львівської міськради затвердив концепцію організації вуличних виступів у громадських місцях Львова
     992  

Джерело: portal.lviv.ua

У документі визначили дозволені для виступів місця, час, а також обладнання, яке можуть використовувати музики. Зокрема, вуличні виступи дозволили в межах певних ареалів:

Для виступів вуличні музиканти мають подати звернення на ім’я міського голови через ЦНАП або сайт Львівської міської ради в рубриці «Електронне звернення». У зверненні має бути зазначено: місце, час і дата проведення виступу; запланований репертуар; опис і перелік обладнання, яке буде використовувати музикант. Звернення розгляне комісія з розгляду звернень на проведення вуличних виступів і надасть заявнику письмову відповідь, яка і є підставою для здійснення вуличного виступу.

Під час виступу музиканти не можуть перекривати проїжджу частину вулиць, автомобільні дороги, тротуари й узбіччя, а також мають забезпечити доступ до громадських і приватних будівель. Вуличні музиканти мусять дотримуватися санітарних норм допустимого шуму відповідно до Положення про акустичний режим у Львові. Через це заборонено використання звукопідсилювальної техніки та додаткових сценічних конструкцій.

Концепція застосовується до всіх видів вуличного мистецтва, яке здійснюють на території міста. Водночас документ не поширюється на:

виступи, які здійснюються у рамках міських заходів, що регламентуються окремими розпорядженнями Львівського міського голови про їх проведення, оформлених відповідним чином (у цьому разі виконавці вуличного мистецтва повинні мати при собі копію розпорядження Львівського міського голови на проведення відповідного заходу)

митців, які працюють у приміщеннях чи у місцях приватної власності

митців, діяльність яких має ознаки підприємницької діяльності та всіх видів діяльності, які мають відмінність від художніх і образотворчих проявів.