Біля Львова в міні-цеху виготовляли «елітний» алкоголь

Фальсифіковану горілку, виготовлену в підпільному міні-цеху, реалізовували в торгових закладах Львова й області
     1302  

Фото: lv.npu.gov.ua

Співробітники Управління захисту економіки Львівщини за процесуального керівництва військової прокуратури припинили діяльність міні-цеху, де виготовляли фальсифіковані алкогольні напої.

Як інформує відділ комунікації поліції Львівської області, підпільна гуральня функціонувала неподалік Львова. Правоохоронці встановили, що до організації її діяльності причетний 46 річний мешканець області.

У міні-цеху виявили та вилучили понад 600 літрів спирту та підготовленої до розливу спиртової суміші, близько 1700 марок акцизного збору з ознаками підробки, понад 200 пляшок уже готової продукції, яка реалізовувалась під виглядом горілки відомих в Україні торгових марок. Окрім того, на підпільному підприємстві зберігалося два десятки так званих «бегів» (м’яких контейнерів) об’ємом по 2 літри кожен з алкогольними напоями популярних елітних брендів.

Працівники слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ст.204  (незаконне виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів) Кримінального кодексу України. За такі дії передбаченого покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Досудове розслідування триває.