Патрульні затримали 22-річного львів’янина із 33 пакунками наркотиків (фото)

Юнак зізнався, що робив у місті так звані «закладки» з наркотичними речовинами
     1157  

Фото: facebook.com/pg/lvivpolice

Як інформує Патрульна поліція Львівської області, близько четвертої години ранку на вулиці Жовківській патрульні 4 батальйону помітили підозрілу особу. Коли патрульні підійшли до чоловіка, він запевнив, що не має заборонених предметів і речовин. Показав телефон з однієї з кишень, а вміст другої показувати відмовився. Дістав невідомий згорток, сказав, що це жувальні гумки, й почав утікати. За 30 метрів його наздогнали.

У 22-річного парубка при поверхневій перевірці виявили 33 пакунки з різними речовинами, загорнуті в ізоляційну стрічку чорного, синього та червоного кольорів. Чоловік зізнався, що на сайті продажу наркотичних речовин знайшов роботу розповсюджувача. Зазначив, що здійснював так звані «закладки» наркотичних речовину по Львову. На одній із вулиць він заховав 20 таких згортків. Також показав патрульним місце, де встиг закласти пакунки.

11 згортків були з речовиною зеленого кольору рослинного походження, 16 пакетиків – із порошкоподібною кристалічною речовиною блакитного кольору, та 6 пакетиків з порошкоподібною кристалічною речовиною рожевого кольору. Хлопець зазначив, що це амфетамін і канабіс.

На місці події працювали слідчі та експерти Шевченківського відділу поліції. Речовини вилучили на експертизу. Затриманий громадянин раніше притягався лише адміністративної відповідальності за «хуліганку». Цього разу йому загрожує кримінальна відповідальність за незаконний обіг наркотиків, зберігання та можливе розповсюдження.