X
    Categories: Новини

На Сихові відкрили міні-музей сучасної історії України

Учні 80-ої школи стали першими відвідувачами невеличкого «Музею Гідності»

Сихівський Дитячий центр туризму, спорту та екскурсій відкрив експозицію для тих, хто цікавиться новітньою історією України. Директор центру Микола Кушнір та методисти Наталія Матіяш і Ярослава Собашко створили виставку, «Ключові етапи боротьби за незалежність України».

Більша частина експозиції присвячена революціям України, що відбувалися в період з 1990 року по сьогоднішній день. На стендах, яких наразі 9, в деталях описується кожна з них – Революція на граніті, Помаранчева Революція та Революція Гідності. Інша частина експозиції – стенди, присвячені воїнам АТО. У перспективі до стендів планують додати особисті речі АТОвців. Експонати погодилися надати родичі загиблих і тих, хто повернувся живим з війни.

Основна мета створення виставки – виховання дітей у патріотичному дусі.

«Ключовим моментом виставки вважається висвітлення життя та діяльності Героїв АТО, доля яких пов’язана з Сиховом, – каже Микола Кушнір. – Плануємо організовувати для дітей і педагогів зустрічі з родичами загиблих, уроки-екскурсії, семінари і конференції на національно-патріотичну тематику».

Марічка Курило: журналістка