Топ-10 подій у Львові на вихідні 24-25 березня

«Львівська газета» підготувала черговий культ маршрут. Готуйтесь!
   Ольга Телипська   2246  

Фото: Українська правда

Раєм для жінок обіцяють стати вихідні у Львові. Як обрати поміж модними тенденціями на  Lviv Fashion Week та психологічними тренінгами на Жіночому фестивалі «Аніма»?

На вас також чекає Оркестр Радості і Щастя, в народі – Familia Perkalaba, Блюз & джаз і навіть шанс дізнатись про що мовчать львівські маскарони.

СУБОТА 

Зустріч до Міжнародного Дня людей із синдромом Дауна «Ти моє сонечко»

Щороку 21 березня в усьому світі відзначають День людей із синдромом Дауна. З цієї нагоди Книгарня «Є» вирішила організувати читання книжки Емілії Дзюбак і Пшемислава Вехтеровича «Бути як тигр» (видавництво «Урбіно») для всіх охочих діток, аби показати, що синдром Дауна – це не вирок, а «сонячні діти» є такими ж, як і ми. Окрім читань, учасники дитячої суботи ліпитимуть з пластиліну картину з тигром. Дитяча субота для дітей 4-9 років.

Реєстрація за номером 050 512 70 71

24 березня, 11:00

Книгарня «Є» (просп. Свободи, 7)

Вхід вільний

Концерт Familia Perkalaba

Перкалаба – музичний гурт з Івано-Франківська, що з’явився у далекому 1998 році. Як відомо, назва його походить від гуцульського села, що на межі Франківщини, Чернівецької області та Румунії.

Концертна програма Familia Perkalaba – це черговий надреальний трансовий меседж Оркестру Радості і Щастя з тієї дороги життя на якій існують музиканти. Нові речі, поряд з свіжими незвичними версіями старих бойовиків є свідченням присутності постійно ЖИВОГО в екзистенційному людей з Familia Perkalaba. Варто занирнути до дна в ці драматичні глибини хоча б для того, що коли енергія і харизма Оркестру Радості і Щастя винесе наверх під небо, ти відчуєш справжній смак повітря там де Горрри…

24 березня, 22:00

Правда. Beer Theatre (пл. Ринок, 32)

Вартість: 200 грн

Концерт до дня народження Ігоря Білозіра

Виконують: Мар’ян Шуневич, Ірина Стефанко – сопрано, Маріанна Лаба – сопрано, квартет бандуристок «Львів’янки»

24 березня, 18:00

Львівська філармонія (вул. Чайковського, 7)

Вартість: 50 грн

Lviv Fashion Week AW 2018

Покази ХХІ-го сезону охоплять 4 дні, а основну платформу Міжнародного аеропорта «Львів» імені Данила Галицького буде задіяно впродовж 3 днів. Розпочнеться Lviv Fashion Week проектом ArtSpace, показами та презентаціями молодих дизайнерів, які відбудуться в арт-просторі Музейно-культурного комплексу «Львіварня».

Цієї весни учасниками Lviv Fashion Week стануть італійські бренди A-LAB Milano та Piccione Piccione, які зазвичай презентують колекції в рамках тижня моди в Мілані. Серед міжнародних гостей Lviv Fashion Week – журналісти, фотографи та байери з Італії, Німеччини, Польщі, США.

Програму можна знайти тут.

Вхід на події Lviv Fashion Week 22 березня в Музейно-Культурному комплексі «Львіварня» – лише за запрошеннями.

Запрошення на покази 23-25 березня у Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького можна придбати онлайн.

Вхід на лекції – за попередньою реєстрацією

22 – 25 березня 

Різні локації міста

Вартість: 300 – 800 грн

ХІ Всеукраїнський Жіночий фестиваль «Аніма» 2018

Жіночий фестиваль Аніма у Львові – успішний проект для сучасних жінок, які хочуть розвиватись і вдосконалюватись. Фестиваль надає можливість познайомитися з цікавими людьми, набути нові знання і надихнутися свіжими ідеями, зробити новий крок на шляху самопізнання і саморозвитку.

Вже в одинадцяте кращі, яскраві, цікаві та популярні спікери, досвідчені тренери, а також відомі особистості зберуться на одному майданчику для зустрічі з Вами, щоб поділитися успішним досвідом, унікальними знаннями та власною мудрістю. Впродовж двох днів у п’яти паралельно діючих залах відбудеться близько 40 активностей – майстер-класи, дискусії, зустрічі та презентації на теми взаємостосунків, краси та здоров’я, стилю життя, розвитку та кар’єри, мистецтва; а також, трансформаційно-розвивальні ігри.

Сектори XІ Жіночого фестивалю «Аніма» у Львові:

Взаємостосунки

Успіх та кар’єра

Краса та здоров’я

Життєвий стиль

Розвиваючі ігри

З залу в зал відвідувачів фестивалю супроводжуватиме виставка-ярмарок із продукцією яка може бути цікава Жінці (виробами ручної роботи, косметичними засобами, тематичною літературою та інше), дитяча кімната, психологічна порадня від центру психології, психотерапії та особистісного розвитку «Живана».

Завершення фестивалю 24 березня 21:00 – вечірка (у програмі пригощання, розігрування подарунків та постановки від CARAMEL POLE DANCE STUDIO).

24 – 25 березня, 11:00

Готель «Жорж» (пл. Міцкевича, 1)

Вартість: 300 – 500 грн

Вистава «Весілля»

Весілля — це найдавніший живий ритуал, який хранить в собі переміну, тайну переходу в іншу якість — переходу через Чермноє море — і є знаком часу, в якому живемо.

Вистава «Весілля» — перша вистава проекту «Сад Божественних Пісень», збудована на традиційних весільних піснях з цілої України.

«Сад Божественних Пісень» — це театральний проект в розвитку, зерном і звершенням якого є свідчення людини в часі – персональний монолог актора через пісню – танець – текст. Це форма єдиного монологу людини – свідоцтво часу – персональне зусилля миру. Це діло с-мирення – дати рідній землі звучати, явити всім собою якість, яка зцілює землю у всі часи, яка перемагає війну, яка і є проростанням в цьому часі вічно молодого саду Духа.

24 березня, 19:00 

Театральний центр «Слово і голос» (вул. Городоцька, 38)

Вартість: 200 грн

Фотовиставка Романа Метельського «Ті, що дивляться згори»

Фотовиставка присвячена львівським маскаронам. В експонованій фотозбірці представлено розмаїття, не обмежене часовими критеріями, але об’єднане авторським поглядом.

Маскарони оздоблюють чимало старих кам’яниць Львова. Поза часом і суєтою, непомітні для пересічних перехожих, вони вражають уяву всіх, чий погляд прискіпливо ковзає архітектурними деталями.

Первісною функцією скульптурних масок було відлякування злих духів. З плином часу їхня роль змінювалась, тож на початку ХХ століття замість гримас химерних істот львів’яни вже милувались прекрасними сецесійними обличчями, обрамленими пишними кучерями і вигадливими візерунками.

«Більшість перехожих їх просто не помічає, проходять повз з опущеними головами, занурені у буденні клопоти. Проходять і навіть не здогадуються, що за ними пильнують. З фасаду кожного старого львівського будинку за нами спостерігають десятки пар очей – здивованих і розгублених, добрих і злих, людських і міфічних. Очей тих, хто дивиться на нас згори. Очей львівських маскаронів», – коментує свій інтерес львовознавець Роман Метельський.

Кав’ярня «Штука» (вул. Котлярська, 8)

До  31 березня 

Вхід вільний

НЕДІЛЯ

Концерт гурту Le Cœur

Гурт Le Cœur об’єднав в собі музикантів з п’яти країн – Конго, Мексики, Ірану, України і Еквадору, тому музика має певний шарм, а пісні звучать на багатьох мовах – французькій, іспанською, англійською, українською, лингала і суахілі.

Le Cœur – це суміш Funk, Folk, Fusion, Rock + електроніки, неформатний спосіб взаємообміну енергетики, між гуртом і слухачем.

Основна мета гурту Le Cœur – за допомогою музики торкнутися сердець слухачів.

25 березня, 20:00

Хмільний дім Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18)

Вартість: 50/70 грн*

Концерт-квартирник гурту Rockoko

Атмосферний вечір музики, де кожен, хто слідкує за творчістю Rockoko, зможе поспілкуватися з учасниками та дізнатися всі подробиці з життя гурту; почути нові і поспівати під вже рідні мелодії.

Rockoko – український музичний гурт створений в 2012 році, відомий своїм оригінальним інсрументальним виконанням. Rockoko відносить себе до жанру Symphonic Rock, та в різноманітності звучання можна почути такі жарни як: Acoustic, Pop, Dance, Drum and Bass, Metal, тощо… В доробку команди навіть твори, з елементами джазу.

В основі успішності гурту, лежить оригінальний принцип аранжування авторських композицій та популярних хітів. Географія виступів ROCKOKO постійно розширюється, тому що виконання гурту не залишить байдужим найвибагливішу публіку. Rockoko – унікальий проект, суміш драйву і креативу. Потужний інструментальний гурт, напрямок музики якого не підпадає певному визначенню.

З метою ще більшого збагачення музики Rockoko музичними фарбами, в 2016 році в гурту виникла ідея виступити із симфонічним оркестром. Після чого був започаткований тандем Rockoko та Lviv Jazz Orckestra – як традиційний щорічний феєрверк емоцій, який передає нестримну енергію музики на всі 100%!

25 березня, 19:00

 «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35)

Вартість: 150 грн

Концерт «Блюз & джаз. Simply the best»

Блюз і джаз – це музика свободи та імпровізації. У супроводі оркестру виступлять: харизматичний і вражаючий підкорювач жіночих сердець, фіналіст шоу «Голос країни» – Аніс, українські співачки – заслужена артистка України Маріанна Лаба, авторка численних хітових проектів – Наталя Грановська.

Тільки найкраще, тільки улюблене – Луї Армстронг, Рей Чарлз, Ніна Сімон, Джо Кокер, і, звичайно, Тіна Тернер, пристрасний голос якої колись запевнив нас раз і назавжди, що ти – simply the best.

Хіти епохи 60-70-х, американські ритми і сучасні композиції у джазових обробках – найкраще зізнання в коханні You are so beautiful, гімн феміністських рухів I will survive, культовий хіт Let my people go, з перших нот знайомі Smoke gets in your eyes, Unchain my heart, енергійні Hit the road Jack й Simply the best та інші.

25 березня, 19:00

Львівська філармонія (вул. Чайковського, 7)

Вартість: 80 – 290 грн