У Самборі “трапився” фейковий напад польських радикалів на пенсіонера

Інформацію поширюють у соцмережах та ЗМІ
     1333  

На сторінці Самбір у Facebook від нібито жителів міста Самбір Львівської області 22 березня з’явився допис, про те, що нібито представники польської крайньої правої організації «Фаланга» побили літнього дідуся, який торгував яблуками, бо той зробив зауваження, що поляки лаються. Натомість у Самбірському відділі поліції ГУНП у Львівській області виданню Polukr.net спростували це повідомлення і пояснили, що чоловік, який потрапив на фото, був минулого тижня в стані алкогольного сп’яніння та сам отримав поранення.

У фейковому повідомленні йдеться про те, що начебто молоді люди, вдягнені у футболки з надписами польської Армії Крайової, побили літнього чоловіка який мирно стояв біля сходів та намагався продати горіхи і яблука.

У самбірській поліції Polukr.net розповіли, що історія – цілковита вигадка. «До нас повідомлення про таку подію не надходила, і ви не перший, хто до нас через це телефонує. – сказав черговий самбірської міської поліції. – Хтось невдало пожартував, підняв на ноги половину міста. Ми з’ясували, що подія сталася минулого тижня. Чоловік, що на фото, перебував у стані алкогольного сп’яніння і дані тілесні ушкодження спричинив собі сам. Перехожі викликали швидку. Лікарі на місці надали медичну допомогу. Від подальшого лікування чоловік відмовився. Категорично не хотів їхати в швидкій. Жодних подій, які описані в соцмережі, жодних поляків, не було й близько».