Щирі, вірні й найгарніші собаки чекають на своїх людей у ЛКП «Лев»

Вони люблять обійми і дарують багато тепла, розумні та швидко навчаються
     919  

Щирі, вірні та найкрасивіші собаки чекають на вас у ЛКП «Лев». Валізи спаковано, тому вони готові одразу ж переїхати до вас на постійне проживання. Приходьте знайомитися зі своїми новими улюбленцями у Львові на вул. Промислову, 56. ЛКП відчинене щодня без вихідних, з 08:00 до 20:00.

Дарсі та Джона, молоді собаки віком до року. Обидві активні, гавкучі та налаштовані на людину, тобто соціалізовані. Можуть жити в родині з дітьми, що люблять тварин. Зовсім не агресивні та чудово піддаються навчанню.

Дора. Зворушлива красуня. Метис бультер’єра. Опинилася на вулиці з невідомих причин, хоча поводиться як повністю соціалізована та домашня тварина. Для неї шукають справжніх відповідальних господарів.

Нуар. Чудовий чемний песик. Молодий і соціалізований, повністю налаштований на людину, стане вірним охоронцем та другом.

Гера. Красива та незвична метиска спанієля. Має купований хвостик. Поводиться, як домашня тварина. Вона дружня, енергійна, гавкуча та щиро радіє контакту з людьми. А ще вона вміє дружити з іншими собачками. Має нову подругу – Льолю. Льоля доросла, віком близько 5 років. Вона була домашньою, але через смерть господарів, залишилась без даху над головою. Тому шукає найтепліші руки.

Стафі потрапив до ЛКП «Лев» з вулиці майже без шерсті. Після обстеження виявилось, що у нього демодекоз. Це, ймовірно, і стало причиною того, що Стафі став безпритульним… З його поведінки можна зробити висновок, що до хвороби він був домашнім улюбленцем. На щастя, захворювання Стафі лікується. Він видужує і найближчим часом готовий переїхати в нову родину, аби стати її вірним охоронцем та другом. А ще Стафі дружній до інших тварин.

Люля. Собачка молода але ще наразі трішки налякана. З її поведінки можна припустити, що тваринку ображали. Хоча агресії до людей вона не виявляє. Чемна та слухняна.

Шеллі, метис шоколадного лабрадора. Молодий собака. Чемна, розумна, соціалізована. Дуже любить обійми, тому, якщо ви хочете друга, який завжди зустрічатиме вас з роботи та даруватиме своє щире собаче тепло, це – вона.

Фото Марти Сирко

Звернення ЛКП «Лев

Друзі, дуже не хочеться вірити, що холод добрався і до людських сердець. Але дуже засмучує той факт, що в останні дні все менше людей приходить до нас обирати собі чотирилапого друга. Тим часом багато неймовірних: здорових, вакцинованих, стерилізованих, викупаних і доглянутих собак – досі залишаються в ЛКП «Лев», але їхній час перетримки добігає кінця. Тож ми знову змушені звернутися до усіх небайдужих львів’ян по допомогу:

– до тих, хто мріє про собаку: поспішіть, саме час забрати у теплий дім вашого нового найвірнішого друга!

– до тих, хто має бажання і змогу допомогти з перетримкою тварин: не вагайтеся, адже добро винагороджується!

Волонтерів у нашому місті багато, проте усі їхні місця для перетримки зайняті. Тому, якщо ви готові стати волонтером-опікуном навіть тимчасово, дайте нам знати! Ми продовжимо пошук нової постійно родини для тварин, яких буде забрано на перетримку. Телефонуйте 068 535 45 45 або приходьте на підприємство. Ми відкриті щодня без вихідних з 8:00 до 20:00 у Львові на вул. Промисловій, 56.