У поліклініках Львова наразі залишать талони на прийом до лікаря

А також книгу виклику лікарів додому
     516  

Про це інформує Tvoemisto.tv  з посиланням на начальника управління охорони здоров’я ЛМР Володимира Зуба.

«Ми опрацювали наказ Міністерства охорони здоров’я, провели нараду за участі керівників, сімейних лікарів, завідувачів сімейними відділеннями та сімейними амбулаторіями. Вирішили, що виконаємо наказ в частині відміни більшості форм, але талон запису на прийом до лікаря як інструмент формування черговості потрапляння до лікаря залишаємо в обігу, щоб не було живих черг», – розповів Зуб.

За його словами, талони на прийом залишаться доти, поки поліклініки повністю перейдуть на електронний запис. Окрім того, залишиться і книга виклику лікаря додому – до моменту підписання декларацій між мешканцями та сімейними лікарями.

Читайте також: Як укласти угоду з лікарем. Усе, що треба знати про реформу

«Коли мешканці підпишуть декларації зі своїми лікарями, тоді вони напряму почнуть їм дзвонити і вирішувати питання виклику лікаря додому. Поки що ж пацієнти фізично не мають можливості контактувати з лікарем напряму – вони все одно роблять це через реєстрацію, тому книгу запису ми залишаємо», – пояснив Володимир Зуб.

Від решти документації, яку скасувало Міністерство охорони здоров’я, львівські медики відмовляються, оскільки вона не є принципово важливою, а її скасування дійсно полегшить роботу медиків. До того ж скасування цих форм жодним чином не вплине на життя пересічного львів’янина, а лише на роботу медичних працівників.