Класика родини Матвієнко в нових аранжуваннях – уже в квітні у Львові

«Наші твори не повинні бути забутими», – каже співачка Тоня Матвієнко і вирушає у всеукраїнський тур із симфонічним оркестром
     520  

Музичні твори династії Матвієнко – у програмі нового туру. Українські класичні твори – це той багаж, з яким Тоня починала свою музичну кар’єру, і це те, що співачка продовжує вдосконалювати. Хіти Тоні Матвієнко, які вже завоювали своїх прихильників, зазвучать у нових аранжуваннях, а українська класика стане «родзинкою» нового туру.

Вже у квітні – концерт у Львові з симфонічним оркестром BRAVISIMO.

Нагадаємо, Тоня Матвієнко була солісткою Національного ансамблю «Київська камерата». З того часу в її репертуарі – українська класика обов’язкова.

«Для мене це довгоочікуваний проект. Свою співочу кар’єру я розпочинала з київським оркестром і отримувала шалене задоволення від співпраці з найкращими музикантами нашої країни. Тому коли надійшла пропозиція від оркестру BRAVISIMO зробити спільну програму, я запалилась! Є геніальні твори, які повинні звучати. Хочеться нагадати, якою прекрасною є українська пісня. Розпочинатиму свої концерти з пісні «Не метелиця», яка є доленосною в моєму житті. На ТВ-шоу «Голос країни» я виконувала саме цю композицію і тоді до мене не повернулись судді. Пройшло стільки років, а люди досі пам’ятають цей момент. Для мене честь продовжувати родинну справу», – анонсує співачка.

13 квітня, Культурно-освітній центр ім. О. Довженка, о 19.00. Живий звук.

Квитки тут: https://goo.gl/gYV96u

Подія у facebook: https://goo.gl/ R65HUV