У комплексі «Плай» отруїлось дев’ять осіб

До перевірки закладу посадовців не допустили
     575  

У готелі «Карпатська ружа» гірськолижного комплексу «Плай» в с. Плав’є Сколівського району Львівської області зафіксували спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Львівській області, 11 березня до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні із симптомами гострої кишкової інфекції звернулися 9 осіб, у тому числі 4 дітей віком 4 – 8 та 11 років. Після медичного огляду 6-ти особам встановлено діагноз «Гостра кишкова інфекція, середнього та легкого ступеню», двох дітей госпіталізовано до інфекційного відділення Cколівської ЦРЛ, інші хворі від госпіталізації відмовилися (у зв’язку із встановленням діагнозів неінфекційного походження).

Зі слів хворих, всі вони харчувалися в ресторані готелю.

Станом на 12.03.2018 госпіталізовані діти були виписані із стаціонару на вимогу батьків (місце їх проживання м. Київ). ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області направило листи до ГУ Держпродспоживслужби у м. Києві та Пустомитівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області щодо організації встановлення амбулаторного спостереження за хворими дітьми за місцем проживання та інформування щодо встановлення їм заключного діагнозу.

Фахівці Сколівського, Стрийського районних управлінь ГУДержпродспоживслужби у Львівській області на підставі наказу від 12.03.18р. No 276 організовано та проведено перевірку готелю «Карпатська ружа» гірськолижного комплексу Плай в с. Плав’є Сколівського району.

Проте, при приїзді фахівців (о 16.00) адміністрація готелю поінформовала, що заклад уже не працює (відвідувачі відсутні та ведуться підготовчі роботи до проведення ремонту в ресторані).

Матеріали щодо факту виникнення спалаху та передчасного закриття готелю скерували до Львівської обласної прокуратури, ГУ Національної поліції у Львівській області та Львівську обласну держадміністрацію.