Найкращий двірник Львова виграв подорож у Європу

Загалом у місті нагородили 12 працівників ЛКП
     13549  

Фото: Павло Паламарчук (zaxid.net)

Найкращим двірником Львова став Мирослав Новоставський – двірник ЛКП «Південне» Франківської районної адміністрації, який обслуговує вул. Володимира Великого, 117. Сьогодні від міського голови Львова він отримав нагороду – Подяку від громади міста та поїздку на двох у Європу. Пан Новоставський зможе відвідати Краків, Прагу, Відень та Будапешт. Також Мирослав Новоставський отримає грошову премію в розмірі місячного посадового окладу, повідомляє прес-служба ЛМР.

Пан Мирослав 4 рік працює двірником. Його кандидатуру на конкурс подали мешканці району, який він прибирає. За кордоном панові Мирославу ще не доводилося бувати, тому місто допоможе у виготовлені закордонного паспорта. У мандрівку планує поїхати з дружиною. Секретом перемоги вважає сумлінне виконання своєї роботи.

«Треба жити у Львові, гордитися своїм містом і дбати про його чистоту. Не тільки для себе, а й для людей. У мене, фактично, робота без графіку – поки люди вийдуть на роботу, намагаюся, щоб вже було чисто. І не потрібно чекати, щоб начальник давав вказівку, а самому дбати про роботу і любити її», – впевнений Мирослав Новоставський.

Також відзначено ще 5 двірників в інших районах: Галину Височанську – двірник ЛКП «Рясне-403», Шевченківської РА, Михайла Новікова – двірник ЛКП «Управитель», Личаківської РА, Любов Залипську – двірник ЛКП «Княже місто», Галицької РА, Надію Лабіш – двірник ЛКП «Старий Сихів», Сихівської РА, Анну Дудку – двірник ЛКП «Богданівка», Залізничної РА. Вони отримали подяки, грошову премію та сертифікати на мандрівку «Кам’янець-Подільський круїз».

Нагороди також вручили шістьом працівникам робітничих професій з ЛКП із 6 районів міста, а саме:

  • Петрові Гуньку – слюсар-сантехнік ЛКП «Управитель» (Личаківська РА);
  • Володимиру Шелюху – покрівельник ЛКП «Старий Львів» (Галицька РА);
  • Наталі Квятковській – маляр ЛКП «Затишне» (Франківська РА);
  • Роману Михасіву – електрик ЛКП «Богданівка» (Залізнична РА);
  • Івану Гнатіву – слюсар-сантехнік ТзОВ ЖЕП «Стимул-Сихів» (Сихівська РА);
  • Роману Салінському – столяр ЛКП «Варшавське-407» (Шевченківська РА).

З 7 березня до 14 березня у Львові тривав конкурс на найкращого двірника. Голосування відбувалося на facebook-сторінці «Гаряча лінія міста Львова». В коментарі під оголошенням про конкурс кожен міг подати ім’я та прізвище свого кандидата або зазначити адресу будинку, за якою було визначено двірника, котрий обслуговує цю вулицю. На звання найкращого двірника претендували більш ніж 100 кандидатів. За переможця свої голоси віддали 130 осіб.