ЦНАП Ходорівської ОТГ видаватиме закордонні паспорти

Центр надання адміністративних послуг Ходорівської об’єднаної територіальної громади надає близько шістдесяти послуг
     787  

Про це Офісу реформ у Львівському регіональному відділені Асоціації міст України розповів начальник ЦНАПу Тарас Волошин.

За його словами, більшість послуг, які надає ЦНАП, є безкоштовними. У місяць його доходи становлять 30-40 тисяч гривень. І вони мають зрости після того, як у ЦНАПі почнуть видавати закордонні паспорти.

Відповідне обладнання встановлять у новому приміщенні ЦНАПу, яке зараз модернізують у рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади». Новий Центр надання адміністративних послуг запрацює в приміщенні Народного дому імені Зеновія Кецала в місті Ходорові на вулиці Грушевського, 46.

«Одне з найважливіших завдань об’єднаної територіальної громади – наблизити послуги до людей. Зробити так, аби практично всі необхідні довідки, реєстраційні та інші документи мешканці громади змогли отримати в ЦНАПі ОТГ. Причому важливо, щоб ця процедура пройшла швидко і якісно. Дуже тішить, що це розуміють у більшості громад Львівщини, де не лише створюють ЦНАПи, обладнані за останнім словом техніки, а й дбають про якість надання послуг. Саме так, як це роблять у Ходорівській ОТГ», – зазначив консультант Офісу реформ у Львівському РВ АМУ Віталій Корецький.