У Пустомитах відкрили фермерський магазин

У магазині продаватимуть здорову їжу
     1513  

Сьогодні, 6 березня, в Пустомитах відкрили фермерський магазин «ГорбоГори». Метою створення такого магазину є промоція та демонстрація продукції безпосередньо від фермера – виробника цієї продукції, що дозволить пропонувати покупцям завжди якісний товар за помірними цінами.

У новоствореному магазині можна буде придбати широкий асортимент продукції: молоко, сири, м’ясо, домашні кури та яйця, живу рибу, паштети, джеми, хліб, мед, овочі та навіть равликів з різноманітними соусами.

«Сьогодні ми не просто відкриваємо магазин. У цьому відкритті закладено глибоку ідею. Йдеться про те, що фермери Львівщини здатні годувати українців здоровою їжею. Окрім того, сучасні фермери об’єднатися і подають приклад для інших: як спільна ідея може єднати. На цьому відкритті ми зупинятися не збираємось і працюватимемо над розширенням», – наголосила під час відкриття директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Окрім того, агротуристичному кластеру «Горбогори» вручили перший на Львівщині сертифікат кулінарної спадщини Європи, що має посприяти залученню у район туристичних потоків.

«Ми сьогодні стали свідками історичної події. Унікальність ситуації полягає в тому, що фермери, об’єднавшись для розвитку місцевості, створюють нові робочі місця та популяризують кооперацію в Галичині. Продукція, яка реалізовуватиметься в магазині, матиме конкретного виробника», – зазначив голова СОК «ГорбоГори» Антон Мільчевич .

Діяльність фермерського магазину сприятиме розбудові інфраструктури кооперативного сегмента аграрного ринку та забезпеченню населення району якісною сільськогосподарською продукцією.

Довідково. Метою створення агротуристичного кластера «ГорбоГори» є поєднання соціально-культурного, природного, агровиробничого ресурсів та туристичного потенціалу Пустомитівського району задля створення робочих місць, збільшення доходу суб’єктів господарювання кластеру через залучення туристичних потоків зі Львова, а також львів’ян до цієї місцевості, розбудова інфраструктури та маркетинг альтернативних видів сільського підприємництва та бізнесу в межах агротуристичного кластера.

На сьогодні сільськогосподарський обслуговуючий кооператив уже об’єднує 26 учасників. Його учасниками стали фермерські господарства, фізичні особи й інші виробники сільськогосподарської продукції.