У п’яного водія у Львові вилучили Mercedes

Документи на автомобіль мали ознаки підробки
     450  

Як інформує Патрульна поліція Львівської області, сьогодні близько о пів на першу ночі патрульні зупинили у Львові автомобіль Mercedes-Benz за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Тоді йому запропонували пройти перевірку на приладі драгер. Водій погодився, результат – 0.89 проміле, що більш ніж учетверо вище від допустимої норми.

Чоловік із результатом не погодився та висловив вимогу пройти перевірку в медичному закладі. Патрульні доставили водія туди, проте здавати кров він відмовився. Висновок лікаря – водій перебуває в стані алкогольного сп’яніння.

Чоловіка доставили до Галицького відділу поліції для складання адміністративних матеріалів за ст.130 КУпАП. Під час перевірки транспортного засобу в базі даних патрульні встановили, що номерний знак автомобіля Mercedes-Benz знято з реєстрації. Крім цього свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу мало ознаки підробки.

Тоді на місце події викликали слідчого, який вилучив документи, а також ключі від автомобіля. Згодом транспортний засіб доставили до Галицького відділу поліції. Справу розглядають слідчі.