У Львові затримали подружжя хабарників (фото)

4 березня подружжя затримали під час одержання чергової суми хабара
     1373  

facebook.com/Департамент захисту економіки Національної поліції України

Працівники управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, слідчого управління обласної поліції та прокуратури області викрили злочинну схему хабарництва, яку організувала керівниця відділу територіального управління Державної служби України з безпеки на транспорті. Як посередника вона долучила свого чоловіка.

Як інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України, правопорушниця створювала штучний дефіцит бланків дозволів на здійснення міжнародних вантажних автоперевезень. Відтак за певну винагороду організовувала та допомагала перевізникам з їх видачею.

У неділю, 4 березня, подружжя було затримано під час одержання чергової суми хабара у розмірі тисячі доларів США.

Окрім цього, в посередника додатково вилучили 3,2 тисячі доларів США та 10 тисяч гривень, а також 24 порожніх бланків дозволів, «чорнові» записи із записами номерів бланків і сум, одержаних за їх видачу.

За місцем роботи та проживання фігурантів також вилучили понад 16 тисяч доларів США, 48 тисяч гривень та 11 тисяч євро.

Наразі начальницю відділу територіального управління Державної служби України з безпеки на транспорті та її чоловіка-посередника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Досудове розслідування проводять за статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.