До кінця року перекрито рух транспорту Замарстинівською

Від вул. Липинського до вул. Східної
     574  

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 5 березня, з 10.00 і до 19.00 31 грудня 2018 року буде перекрито рух транспорту на вул. Замарстинівській (від вул. Липинського до вул. Східної).

Замарстинівську (від вул. Липинського до вул. Східної) перекривають у зв’язку з проведенням будівельних робіт із реконструкції вулиці. Роботи виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Об’їзд вулиці здійснюватимуть відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху.

Нагадаємо, 16 лютого, ЛКП «Львівавтодор» отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)». Виконуватиме роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Ціна договору реконструкції вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)», який ЛКП «Львівавтодор» уклав з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», – 84 476 020,00 грн. Тривалість будівництва згідно з проектом організації будівництва становить 22 місяці.

Проект «Реконструкція вулиці Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торфꞌяної) у м. Львові» виготовлений у 2015 р інститутом ДПІ «Містопроект» ЛМР на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури і у 2017р переданий для його реалізації замовнику нижчого рівня – ЛКП «Львівавтодор». У зв’язку зі змінами вартості матеріальних ресурсів, рівня заробітної плати, ЛКП «Львівавтодор» у 2017р замовлено коригування проекту в тому ж ДПІ «Містопроект»

У травні 2017р укладено угоду з ДП «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» на проведення експертизи проекту по об’єкту. За дорученням Центральної служби експертизи, експертизу проекту виконала філія ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА» у Львівській області. Дата оголошення тендера – 28 вересня 2017 року.

Проект передбачає:

  • реконструкцію вулиці з трамвайними коліями – 0,899 км;
  • перекладку каналізаційного колектора по вул. Замарстинівській в межах реконструкції вулиці, заміну ділянок колекторів з бокових вулиць, заміна усіх випусків з житлових будинків та випусків з дощових ринв, заміну всіх дощоприймачів та їх приєднань до вуличних колекторів з влаштуванням гідрозатворів, улаштування колодязів і камер на підключенні до каналізаційної мережі. Діаметр проектованих колекторів – 200-2000 мм;
  • заміну чавунного водопроводу діаметром 150-200 мм вздовж вул. Замарстинівської, заміну ділянок водопроводів з бокових вулиць, влаштування пожежних гідрантів і запірної арматури, влаштування колодязів на підключенні водопроводів з бокових вулиць;
  • влаштування дренажу дорожнього полотна;
  • влаштування зовнішнього освітлення;
  • захист мереж електропостачання, систем зв’язку;
  • заміну газопроводів середнього і низького тисків;
  • влаштування контактної мережі трамвая.