У навчальні заклади Львова подаватимуть менше тепла

У Львові запровадять заходи задля зменшення споживання газу
     1275  

На заклик НАК «Нафтогаз України» у Львові впровадять тимчасові заходи для зменшення споживання газу

Нагадаємо, сьогодні, 2 березня, НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців протягом наступних 3-4 днів зменшити споживання газу, щоб знизити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії.

Подачу тепла до навчальних закладів міста переведуть в ощадливий режим. При цьому у приміщеннях обіцяють забезпечити температуру, необхідну для нормального і комфортного проходження навчального процесу.

Призупиняти навчання в школах і садочках Львова не будуть. На сьогодні місто Львів працює у звичному режимі – опалення подають до всіх споживачів теплопостачальних підприємств: населення, школи, садочки, лікарні, поліклініки тощо.

На вихідні дні у навчальних закладах буде підтримуватися мінімальна температура, яка дозволяє працювати системі теплопостачання й уникнути замерзання трубопроводів.

У Львівській міській раді також закликали власників індивідуальних газових котлів зменшити споживання газу протягом наступних 4-х днів задля економії.

До слова, Президент України Петро Порошенко підтримав ініціативу Нафтогазу й також закликав упродовж кількох днів більше економити газ.