Петро Димінський «переховується» в Греції – журналіст

Журналіст спільноти "Ісландія" Василь Крутчак знайшов Петра Димінського на найдорожчому грецькому курорті Вульягмені
     1199  

Фото: zaxid.net

Нагадаємо, що в серпні 2017 року Петро Димінський полетів до Женеви й відтоді до України не повертався. Територію країни відомий бізнесмен, власник ФК «Карпати» та холдингу ZIK  покинув у переддень допиту в справі про смертельну ДТП за участі його кортежу. Тоді в аварії загинула 31-річна мешканка села Ямельня Наталія Тріла.

12 грудня 2017 року суд надав дозвіл на затримання Петра Димінського та доставку його до суду, а вчора, 1 березня, підозрюваному Димінському обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, наразі всі ці приписи працюють заочно, адже правоохоронним органам не відоме місце знаходження олігарха-втікача. І поки державні структури не знайшли Димінського, за його пошук взявся журналіст Василь Крутчак: “В активному пошуку Петра Димінського відповідні органи особливо не були зацікавлені. Тому, я вирішив сам знайти його. І знайшов”, – пише він на своїй сторінці у Facebook.

За словами журналіста  з вересня минулого року Петро Димінський «переховується» на найдорожчому грецькому курорті Вульягмені. Спочатку він жив в готелі Grand Resort Lagonissi, який називають “приватним півостровом афінської рів’єри”, номер у ньому коштує  7 тисяч євро за добу.

Фото: discovergreece.com

Пізніше Димінський орендував віллу вартістю 50 тисяч євро на місяць, розказує Крутчак.

Журналіст виявив, що в Греції підозрюваний в смертельній ДТП не лише відпочиває, а й працює – займається будівельним бізнесом: “Також мені відомо, що Димінський недавно відвідував Україну”, – додає Василь Крутчак. Окрім допису у Facebook він розмістив відео спілкування із працівником ресторану Rafale, завсідником якого є Петро Димінський.