«Ми самі маємо визначити ключові моменти історії», – Павло Клімкін у Львові

Сьогодні, 2 березня, у актовій залі Франкового вишу відбулась зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна із студентами й академічною спільнотою
     629  

Павло Клімкін розповів про специфіку дипломатичної служби і зазначив, що студенти цього й інших вишів зможуть обійняти високі посади.

«В амбітної молоді є майбутнє в Україні та світі, ми потребуємо ваших знань і конструктивного мислення. Я вважаю, що у вас є великий шанс, приходьте на практику, подивитися на роботу міністерства зсередини і покажете себе. Або ви не схибите і підете далі, або отримаєте безцінний досвід», – зазначив міністр закордонних справ України.

Також, під час спілкування розглянули українсько-польські відносини.

«Нам потрібно зрозуміти нашу власну історію, у ній були фантастичні моменти і ми маємо чесно їх зафіксувати. Для кожного українця історія має стати цінністю. Ми самі повинні визначити свої ключові моменти історії. З поляками потрібно вести діалог як з друзями, але чітко і жорстко», – наголосив Павло Клімкін.

Під час зустрічі міністр відповів на запитання студентів, що стосувалися стажування у Міністерстві закордонних справ, перспектив розвитку законодавства, відновлення історичної пам’яті. Зокрема, в межах зустрічі підписали угоду про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Міністерством закордонних справ України.

Нагадаємо. сьогодні Павло Клімкін перебуває з візитом у Львові. Завтра він очолить українську делегацію, яка вшановуватиме трагічно загиблих у Павлокомі українців.