Українська Академія Лідерства влаштує у Львові благодійний аукціон

Аукціон відбудеться в день концерту з нагоди тридцятиріччя гурту «Кому Вниз»
     1002  

Львівський осередок Української Академії Лідерства організує Благодійний аукціон 9 березня о 19:00 у клубі !FESTrepubliс (вул. Старознесенська 24-26).

Аукціон відбувається в рамках проекту «Українське вибране» Холдингу емоцій «!FEST» та Української Академії Лідерства. Упродовж проекту на всіх охочих чекають 5 концертів української класики в першому сезоні, який триватиме з весни до літа.

Учасники аукціону зможуть позмагатися за ексклюзивні лоти, серед яких особисті речі гурту «Кому Вниз» і футболка-поло від Авіації Галичини.

Виручені кошти скерують на соціальні проекти Львівського осередку Української Академії Лідерства, спрямовані на розвиток міста, молоді та співпрацю зі школами. Студенти вже реалізують соціальні проекти, зокрема «Мені не байдуже», мета якого збереження історичної пам’яті та допомога людям літнього віку, а також «Спортивне Місто», що сприяє популяризації спорту та здорового способу життя серед школярів міста Львова.

«Українське Вибране – унікальний проект, тому що його мета – це створити зв’язок між поколіннями. Гурти, які виступатимуть у рамках проекту, вже створили українську культуру. Ми очікуємо, що відвідувачами концерту стануть люди, які росли разом з піснями легендарних рок-гуртів, та ті, які вперше чули їх під гітару навколо ватри на таборах чи фестивалях», – зазначив менеджер Львівського осередку Української Академії Лідерства Любомир Шимків.