15 неймовірних собак з ЛКП «Лев» мріють про домівку

Понад 30 тисяч років собаки – найвірніші друзі людини, тож ми не маємо права зраджувати їхню довіру
     1097  

Знайомимо вас із 15 чудовими собаками, які вірять, що от-от по них прийде їхня найвірніша людина. Можливо, саме ви. Тож гортайте фото і заходьте знайомитися в ЛКП «Лев». ЛКП відчинене щодня без вихідних з 8:00 до 20:00 у Львові на вул. Промисловій, 56, тел.: 068 535 4545.

Таві. Артистична та неповторна, метис лайки. У лівому вушку має тату, проте її ніхто не шукає. Вона дуже дружня, неймовірно фотогенічна і просто собака-мрія.

Оді, метис коргі. Спокійний молодий собачка, дружелюбний та добре гуляє на повідку. Після грумінгу його шоколадне хутро стало ще привабливішим.

Сара. Молоденька красуня-ведмедик віком до року. Потрапила до ЛКП «Лев» із задавненою травмою на лапі. Була налякана й агресивна. Та за тривалий час перебування собаки на підприємстві завдяки щоденному спілкуванню з людьми, перев’язкам та уважному ставленню ветеринарів ця ЖОВТА дівчинка стала соціалізованою. Зараз Сара вже здорова й готова переїхати жити у нову домівку.

Стена забрали з вулиці розгубленим, наляканим і з травмами. Йому понад 10 років, має вікові проблеми зі суглобами. Для нього шукають чуйних і надійних господарів, що зможуть подарувати цьому красеню теплий дім та необхідну турботу й увагу.

Як і Стена, Блайда знайшли розгубленим, наляканим і з травмами. Йому приблизно 5 років, але зір у нього майже втрачений. Попри це, він розумний, чемний. А ще – невеликого зросту, тому може проживати і в квартирі. Шукає найтепліші руки для щасливого життя вдома!

Барсик, молодий собачка, який потрапив до ЛКП «Лев» із ранами від покусів інших собак: довелося зашивати рани й лікувати. Зараз цей песик уже повністю здоровий, активний, гавкучий. Стане чудовим другом та охоронцем-дзвіночком для своєї родини.

Веном. Неймовірно зворушливий собака зрілого віку, добряк. Він неслухняний, любить бавитись, як щеня 🙂 Відловлений з нашийником і без жодних ідентифікаторів. Можливо, хтось упізнає цього красеня і повідомить господарів.

Аврора. Молода метиска вівчарки. Красуня з розкішним хутром. Слухняна, грайлива та гавкуча. Може проживати в родині з дітьми, які люблять тварин.

Шпилька. Молода собачка віком до року. Наразі трішки ляклива, добре піддається навчанню та вже привчилася до повідка. Такій молодій і гладкошерстій собаці на вулиці буде важко вижити, тож їй шукають уважного ніжного господаря.

Шпулька. Мабуть, сестра Шпильки. Також віком близько року, але трішки меншого зросту. Також – тільки в найкращі руки!

Шон. Граційний молодий красень, енергійний та гавкучий. Стане чудовим охоронцем і вірним другом.

Саймон. Рудий кудлатий красень. Метис німецької вівчарки. Грайливий, дружній, знає деякі команди та піддається навчанню.

Фібі. Молоденька метиска вівчарки, енергійна та гавкуча, проте слухняна та піддається навчанню. Найвірніший друг та охоронець.

Також нагадуємо, що чудова, непосидюча, енергійна Адель продовжує чекати на свого вірного та люблячого господаря в ЛКП «Лев».

А також Джек. Незважаючи на те, що собака середнього віку і має більмо на оці, він енергійний, гавкучий – справжній охоронець. Мріє мати дбайливу родину!

Фото Марти Сирко та ЛКП «Лев»