AntiHostel «Forrest» та ПриватБанк дарують знижки клієнтам

AntiHostel «FORREST» (м.Львів, вул. Фурманська, 5, кв.4) – перший в Україні хостел у Львові капсульного формату став новим партнером програми «Дисконтного клубу», завдяки чому при розрахунку за проживання картками Gold ПриватБанку знижка становитиме - 3%
     599  

Новий формат проживання серед готелів і хостелів запроваджений саме у Львові – японський винахід, представляє собою невеликі приміщення для відпочинку, на зразок половини купе в поїзді. Кожний сліпбокс розрахований на дві особи з двоярусним розміщенням. Розмір спального місця по довжині 2 метри, по ширині 60 см (ширина – як полиця в поїзді). Ширина в середині капсули – 1250 мм, висота – 2800 мм, довжина капсули – 2000 мм.

«Дисконтний клуб» – це програма, яка представляє торговельні та сервісні компанії преміум-сегменту України, партнерів ПриватБанку, що надають бездоганне обслуговування і знижки при оплаті елітними картками ПриватБанку. Більше інформації про учасників «Дисконтного клубу» – на discount.pb.uaабо в мобільному додатку VIP club.

Ще більше інформації про актуальні акції ПриватБанку – на сайті та у соціальній мережі.