Школярів Львівщини запрошують на профорієнтаційні тестування

На Львівщині триває профорієнтаційна кампанія серед школярів
     1065  

У рамках інформаційної кампанії «Живи і працюй в Україні», а також для убезпечення молоді від безробіття цього року центри зайнятості посилюють профорієнтаційну роботу зі школярами з тим, аби спонукати їх обирати професії, що є затребуваними на ринку праці та водночас відповідають їхнім особистісним якостям, нахилам та уподобанням.

Для цього спеціалісти центрів зайнятості проводять для учнів тематичні уроки, під час яких демонструють соціальні ролики про важливість вибору майбутнього фаху, організовують професіографічні екскурсії на виробництво, зустрічі з представниками великих фірм і компаній та ін.

Як повідомляє ввідділ інформаційної роботи  Львівського обласного центру зайнятості, на новому сайті Державної служби зайнятості (dcz.gov.ua) є рубрика «Професійна орієнтація», структуризована за розділами: «Послуги з профорієнтації», «Вибір професії», «Де отримати професію», «Платформа профорієнтації».

Молодь запрошують пройти тестування в он-лайн режимі на «Платформі профорієнтації» або безпосередньо у центрах зайнятості за методиками, які дозволяють оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію. Ця процедура абсолютно нескладна, але дуже корисна. Чимало випускників вишів не можуть знайти роботу за здобутою спеціальністю і вимушені відразу після закінчення навчального закладу змінювати професію. Тому дуже важливо, щоб ще у школі учні зрозуміли до чого у них лежить душа і продовжували освоювати те ремесло, що підходить їм за темпераментом, індивідуальними схильностями і здібностями. До слова, записати на прийом до спеціалістів можна в режимі он-лайн, перейшовши за посиланням dcz.gov.ua/EReception/#/about