1 березня львів’ян вітатимуть з весною паперовими первоцвітами

У Львові відбудеться акція «Збережемо первоцвіти!»
     847  

Департамент містобудування Львівської міської ради спільно з львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром та громадською організацією «Еко Zахист» 1 березня 2018 року проводитиме акцію «Збережемо первоцвіти!». Акція розпочнеться об 11.00 на площі Ринок, 1 біля будівлі Ратуші, а далі учасники розійдуться центральною частиною міста.

Метою акції є привітання мешканців із початком весни та нагадування про необхідність збереження довкілля, виховання особистої відповідальності за раціональне використання рослинних ресурсів.

Під час проведення акції громадські активісти разом із вихованцями львівського еколого-натуралістичного центру вітатимуть мешканців з початком весни, роздаючи паперові квіти з агітаційними листівками із закликами не зривати та не продавати первоцвітів. Квіти вихованці львівського еколого-натуралістичного центру виготовлять власноруч, як символ і нагадування про те, що, якщо не збережемо первоцвітів, із часом ми можемо їх не побачити.

Водночас, відмовившись купувати первоцвіти, ми можемо примусити систему торгівлі первоцвітами зупинитися, відтак звести до мінімуму мотивацію зривати квіти в природі.

«Сподіваємося на підтримку мешканців і надіємося, що ця акція надихне нас не купувати первоцвіти та подарує можливість милуватися красою цих чудових квітів наступним поколінням», – зазначили в департаменті містобудування.

Задля збереження рідкісних видів рослин, що перебувають під загрозою зникнення, ЛКП «Муніципальна варта» та районні відділи поліції Львова, ГУ Національної поліції у Львівській області посилять контроль за недопущенням виникнення торгівлі первоцвітами на території міста.