Вийшов другий трейлер мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (відео)

Нагадуємо, повнометражний український анімаційний фільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» вийде на широкі екрани 7 березня 2018 року
     2064  

Сьогодні, 22 лютого, презентовано другий трейлер мультфільму виробництва української студії Animagrad «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Трейлер можна переглянути на facebook-сторінці Викрадена принцеса: Руслан і Людмила / The Stolen Princess, а також на на YouTube:

«Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» – український 3D-анімаційний фільм-фентезі, режисера Олега Маламужа за мотивами казки російського поета Олександра Пушкіна «Руслан і Людмила».

Читайте також: Вийшов перший трейлер мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (відео)

Фільм розповідає про мандрівного артиста Руслана, який рятує викрадену злим чарівником Чорномором княжну Людмилу. Фільм спів фінансує Держкіно України: частка Держкіно – ₴19,5 млн (загальна вартість виробництва фільму – ₴95,2 млн.)

30 січня 2013 року продюсер Єгор Олесов повідомив про розробку проекту «Руслан і Людмила» за однойменною поемою-казкою Олександра Пушкіна. У вересні 2013 року прес-служба компанії FILM.UA Group заявила про початок виробництва фільму, а пізніше було презентовано головних героїв і синопсис «Руслана і Людмили», а сама стрічка була заявлена у 2D-анімації, але згодом концепція змінилася, відтак було вирішено створювати 3D-анімаційний фільм.

Жанр: фентезі, історія кохання, комедія.
Виробництво: Animagrad.
Дата прем’єри: 7 березня 2018 року.
За підтримки ДержКіно України.

Режисер: Олег Маламуж
Сценарій: Ярослав Войцешек
Сценарний консультант: Ендрю Хiлтон
Композитор: Дарiо Веро (Dario Vero)
Продюсер: Єгор Олесов (Egor Olesov)
Дистриб’ютор в Україні: Ukrainian Film Distribution
Бродкастер в Україні: Новий канал