Топ-5 варіантів зимового відпочинку у вихідні з дітьми

Лютий уже потрохи рухається до весни, але синоптики обіцяють ще, що маємо шанси вхопити зиму за руку і розважитися з морозцем і снігом від душі
     11814  

А попереду ще й вихідні! Справжні зимові вихідні, коли вдома сидіти не охота і кортить пригод, а тим паче, якщо ви – батьки малих непосид. То куди податися з дітьми? Пропоную вам п’ять альтернативних варіантів дитячим розважальним центрам і класичному домосидінню.

Активний відпочинок можна організувати й у Львові, адже парків і гірок для спуску на санчатах є вдосталь, але якщо душа просить чогось інакшого, особливого, то неподалік міста теж є такі місця.

1.«Їжак Парк»

facebook.com/tubingparklviv

Нове місце відпочинку для львів’ян, адже працює лише місяць. «Їжак» – це найбільша в Україні траса для тюбінгу – катання на надувних санчатах (тюбах) по снігу або воді. Такий вид спорту буде цікавою розвагою для дорослих та дітей. Розташований тюбінг-парк поблизу сіл Раковець і Новосілка у Миколаївському районі на Львівщині, неподалік від траси Львів – Мукачево.

Розклад роботи «Їжак Парк» на період з 21.02 до 25.02.
Ср, Чт, Пт, Сб, Нд з 10:00-19:00 ( каса до 18:00)
Вартість разового спуску – 50 грн.
Вартість абонемента на годину катання -150 грн.
*Діти віком до 6 років катаються із дорослими на одному тюбі безкоштовно.

Якщо є сумніви їхати чи ні, то можете трохи попідглядати за тими, хто вже  в «Їжаку». Подивитись онлайн-трансляцію можна тут: snig.info/ru/Hedgehog%20Park/66

2. «Казкова поляна»

Фото: tvoemisto.tv

kazkovapolyana.com.ua

«Казкова поляна» позиціонує себе як гірськолижний комплекс, адже там дорослим і малим можна покататися на лижах, сноубордах, тюбах і, жартують, що навіть на ратраку, яким готують лижні траси.

Розташований комплекс у селі Поляна (35 км від Львова) Миколаївського району Львівської області. Там для поціновувачів зимового відпочинку є три траси – навчальна, лижна і для сноутюбінгу. Довжина найбільшої з них – 900 м. Тут є один бугельний підйомник та один бейбі-ліфт. Цей варіант є добрим для тих, хто хоче навчитися кататися на лижах. Послуги інструктора коштують 350 грн/год.

Ціни встановлені не за день перебування, а за кількість спусків. Так, у будні за 5 спусків треба заплатити 60 грн., а за 25 – 180 грн. У вихідні ціна за ту саму кількість спусків – 140 та 370 грн. відповідно.

Прокат спорядження – 100 грн. у робочий день та 120 грн. у вихідний. На тюбах спуски – 10-15 грн., також залежно від дня тижня. Суттєвою перевагою «Казкової поляни» є те, що тут можна покататися ввечері – до 21:00.

3. Гірськолижний курорт «Чарівні озера»

charivniozera.com.ua

Ще одна гірськолижна база – «Чарівні озера» – у селі Майдан Жовківського району, за 30 км від Львова. Але тут є лише одна траса на 680 м та один крісельний підйомник, тому пропускна здатність, у порівнянні з попередніми двома місцями, нижча. Це потрібно врахувати тим, хто планує приїзд не зі самого ранку – після 11 вже добрячі черги. Денний абонемент на «Чарівних озерах» коштує 300 грн (у вихідні – 350 грн). Прокат спорядження обійдеться у 120 грн/день. Є тут і лижна школа для діток і дорослих. Вартість послуг інструктора – 400 грн/год. для одного учня. Але якщо охочих навчатися разом більше, то можна домовитися про знижки, до прикладу, за годину і чотирьох учнів ціна буде 800 грн.

4. ЛКП «Лев»

lkplev.com, facebook.com/lvivlkplev

А це ідеальний варіант для тих, хто любить тварин! Бо не тільки еколого-натуралістичний центр на Кубанській є у Львові. Тут тварини теж чекають на відвідувачів і друзів. Щодня в ЛКП «Лев» за адресою вул. Промислова, 56 із 09:00 до 12:00 та із 16:00 до 19:00 – час для волонтерів. І саме в цей час із тваринами можна поспілкуватися і навіть погуляти! Отож, не забудьте паспорт – і гайда з Броками та Рексами у снігу катулятися!

5. Державний природознавчий музей

smnh.org

Сюди точно цікаво приходити з дітьми, якщо зими вже не хочеться, снігом натішилися, а вдома не сидиться. Зараз у музеї триває міні-виставка «Мистецтво виживання». А от відкриття частини основної експозиції «Льодовиковий період» із неймовірним скелетом справжнього мамонта та іншими доісторичними тваринами – заплановане вже на цей рік.

Адреса музею: вул. Театральна, 18. Графік роботи: середа – неділя: з  11.00 до 18.00 (вхід до 17-30); понеділок – вівторок: вихідні дні.

Вартість вхідного квитка: повного – 20 грн., пільгового (для студентів, пенсіонерів, курсантів) – 10 грн., для дітей до 6-ти років – безкоштовно.

А ще в музеї діє Наукове горище! Там науковці музею проводять лекторій  про флору і фауну регіону та актуальні питання екології, проводяться неформальні уроки для школярів і студентів та мистецькі заняття з дітьми молодшого віку.