У Львові можна буде дізнатися про сучасну освіту в Україні та за кордоном

За два дні стартує «Форум освіти і кар'єри – 2018»
     463  

Центр європейської культури та освіти «Study Group» запрошує всіх на Міжнародну виставку «Форум Освіти і Кар’єри – 2018», де зустрінуться представники навчальних закладів України та Європи, а також працедавців України.

Особливо корисно буде відвідати виставку старшокласникам, студентам і їхнім батькам, адже тут кожен охочий матиме змогу отримати інформацію про можливості освіти в Україні та за кордоном безпосередньо від представників українських і закордонних навчальних закладів.

На форумі ви зможете дізнатися про:

  • університети України та Європи: які факультети, напрямки та умови вступу, акції та пропозиції
  • післядипломну освіту
  • відкриті вакансії кращих роботодавців України
  • узяти участь у тематичних панельних дискусіях
  • цікаві теми освіти, кар’єри та інші від спікерів та успішних людей.

Основним задумом Міжнародної виставки «Форум освіти та кар’єри – 2018» є організація майданчика для поєднання бізнесу та освіти.

Окрім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, відвідувачі зможуть прослухати тематичні семінари та презентації від представників вищих навчальних закладів, а також провідних роботодавців в Україні.

У виставці «Форум освіти та кар’єри» братимуть участь навчальні заклади і організації Чехії, Польщі, Німеччини, Латвії, Литви, Естонії. Також у виставці візьмуть участь представники освітніх агенцій, а також провідні роботодавці в Україні, які готові вкладати зусилля та надавати допомогу своїм потенційним працівникам.

Вхід на виставку БЕЗКОШТОВНИЙ.

Форум відбудеться 23-24 лютого 2018 року у приміщенні ТРЦ «Forum Lviv» (3-й поверх) з адресою: м. Львів, вул. Під Дубом, 7Б.

Докладна інформація – за посиланням.