Померла молода львівська журналістка Ірина Венгер

У суботу, 17 лютого, після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням у віці 31 рік померла журналістка телеканалу ZIK Ірина Венгер
     1449  

Про це повідомляє ZIK.

Про смерть Ірини також повідомив у соцмережі Facebook її чоловік Вадим Луцюк.

Ірина народилась 16 лютого 1987 року у Тернополі. Після закінчення факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка продовжила працювати у виші асистентом кафедри радіомовлення і телебачення.

Паралельно з роботою на факультеті Ірина була журналістом «Головних новин Львова» на ТРК «Люкс». Пізніше – програма розслідувань «Хто тут живе?» на телеканалі ZIK. 2011 року одна з програм, яку Ірина Венгер підготувала у співавторстві з Катериною Рибій, отримала відзнаку «Честь професії». Згодом Ірина стала редакторкою проектів «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», «Правокація» та інформаційної програми «Огляд дня».

Останні роки життя вона боролася з тяжким онкологічним захворюванням. В Ірини Венгер залишилися чоловік Вадим та дворічний син Матвій.

Поховають Ірину Венгер у Тернополі. Про подробиці родина повідомить згодом.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким Ірини.

Колеги, друзі, знайомі й усі небайдужі можуть допомогти родині Ірини Венгер, перерахувавши кошти на картковий рахунок у «ПриватБанку»:

Картка «ПриватБанку»: 4149 4978 4704 6937 (Луцюк Вадим Валерійович)