У Львові на хабарі 25 тисяч доларів затримали проектанта і юриста

За таку суму мали посприяти щодо дозвільних документів на будівництво багатоповерхівки
     3213  

https://www.facebook.com/LarysaSargan

Про це повідомила Лариса Сарган, прес-секретар генпрокурора України Юрія Луценка.

За її словами, львівська прокуратура разом із оперативним супроводом Управління захисту економіки та слідчими Франківського ВП ГУ НП за фактом вимагання неправомірної вигоди затримали керівника проектної організації та юриста.

За 25 тисяч доларів, які вони вимагали, обіцяли посприяти у прийнятті рішення директором управління архітектури щодо погодження містобудівних умов та обмежень по об’єкту будівництва багатоквартирного житлового будинку, що на вул. Господарській, 21.

Зараз правоохоронці вирішують питання щодо затримання цих осіб у порядку ст. 208 КПК України. А також проводять невідкладні слідчі дії.

Тим часом у Львівській міській раді кажуть, що не мають інформації про такий факт затримання.

«Містобудівні документи по вул. Господарській, 21 в мерії не готували. До нас за такою адресою ніхто не звертався. Ми жодних дозволів не видавали. Навіть не вели переговорів. Такі рішення не приймає головний архітектор, а виконавчий комітет. Головний архітектор може готувати документи, а не погоджувати. Це точно провокаційна річ, те, що сьогодні з’явилось», – прокоментував Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР.

У міській раді також наголосили, що у них немає посади директора управління архітектури.