За східним календарем сьогодні настає рік Жовтого Земляного Собаки

За місячним східним календарем це 4716 рік
     1016  

Дата настання Нового року у багатьох східних народів не зафіксована, її вираховують за місячним календарем. Другий молодик після зимового сонцестояння настане 16 лютого 2018 року о 17:13 за київським часом, о 23:13 – за пекінським. Це час і буде вважатися початком Нового року за східним календарем, – пише obozrevatel.com.

Для китайців і всіх народів, які живуть за Місячним календарем, це буде 4716 рік. Триватиме рік Жовтого Собаки до 4 лютого 2019 року.

Вважається, що китайський Новий рік – це чи не найкращий привід для того, щоб вирішити давні суперечки. У це свято потрібно забувати – і краще зробити це раз і назавжди – про всі образи і прощати ближніх свого, бажаючи буквально всім навколо світу, добра і безмежного щастя.

Святкування Китайського Нового року триватиме 15 днів. Протягом цих двох тижнів люди влаштовують пишні застілля, ходять у гості, влаштовують ярмарки, маскаради, народні гуляння з феєрверками. Китайці обмінюються конвертами з грошима. Батьки дарують дітям загорнені у червоний папір монети, які у майбутньому принесуть їм достаток. На столі має бути багато страв, обов’язково цзяоцзі, які нагадують наші пельмені, клейкий солодкий рис. Щоби збільшити свої доходи, готують спеціальний салат із сирої риби. На роботу китайці виходять аж на 8-10-й день після святкування. Головніша подія святкувань – це свято ліхтарів. Усі купують червоні ліхтарі, увечері запалюють їх пускають у небо, пише molbuk.ua.

Свято ліхтарів відзначають на 15-й день святкувань, і воно стає логічним завершенням відзначення традиційного китайського Нового року, яке тривало два тижні.

Китайці вважають, що Східний Новий рік — це перший день весни, а отже, цього дня прокидається природа і починається нове життя.

Колір року Собаки – жовтий, а колір, який приноситиме успіх у цьому році, – зелений. Ці кольори можна поєднувати. Талісманом року буде людина. Магічне число – п’ять.

Читайте також: У Львові відсвяткують Китайський Новий рік

Рік Жовтої Земляної Собаки проявляє свою найбільшу силу наприкінці літа, коли погода стає прохолоднішою та вологішою.

Успіх цього року пов’язаний зі здоров’ям. Тож перед тим, як почати якусь справу, треба подбати про своє здоров’я, бо це забезпечить безперебійне та регулярне виконання розпочатого.

Найуразливіший для хвороб орган – селезінка. У Рік Жовтої Земляної Собаки треба обережно ставитись до вживання кондитерських виробів, надмірно жирної та гострої їжі, – додає dna.com.ua.