Мешканці Давидова протестують проти подорожчання маршруток

А також просять продовжити вечірні рейси
     3179  

У селі біля Львова громада скликала збори щодо ситуації із перевізником «Успіх БМ». Люди незадоволені анонсованим підвищенням проїзду у маршрутках №160, 161 та 178.

Якщо зараз вартість квитка становить 7 грн до Сихова та 9 грн до площі Петрушевича у Львові, то вже незабаром тариф зросте до 9 та 12 грн відповідно.

Крім того, давидівці незадоволені станом маршруток і поведінкою водіїв, яку називають «хамовитою». І просять збільшити кількість вечірніх рейсів та продовжити їх хоча би на годину. Зараз остання маршрутка зі Львова до Давидова відправляється о 20:30.

Представник перевізника на зборах наголосив на тому, що нова ціна є виправданою, оскільки зросла вартість паливно-мастильних матеріалів.

Під час дискусії голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький висловив застереження, що готовий прийняти будь-яке рішення громади, однак діяти треба розумно, щоб не залишитись зовсім без перевізника.

«Було погоджено вимогу до чинного перевізника «Успіх БМ» сформувати відповіді на всі запитання ініціативної групи мешканців у письмовому вигляді, опираючись на закон. Також це надважливе питання невідкладно обговорюватиметься на наступній сесії», – пояснили у Давидівський ОТГ,

Наступну зустріч із перевізником запланували на 23 лютого. Тоді сподіваються поставити крапку у цій історії.

Останніми днями на Львівщині подорожчали приміські та міжміські маршрутки. У ЛОДА таке підвищення вважають обгрунтованим, повідомляє ІА ZІК.