На центральних вулицях Львова замалювали близько 200 написів із рекламою наркотиків (фото)

Написи замальовували в рамках громадської кампанії «Стоп наркотик»
     1192  

Фото: facebook.com/lvivpolice/

Сьогодні вранці львівські патрульні й активісти з громадських організацій «Вільні Люди-Львів», «Молодіжний Націоналістичний Конгрес-Львів» вийшли очищати вулиці Галицького району від відкритої реклами наркотиків. «Озброївшись» фарбою, пензлями та рукавичками, вони замальовували на стінах львівських будинків адреси сайтів наркодилерів. Лише за кілька годин вдалося усунути близько 200 таких написів на 42 центральних вулицях. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.

Нагадаємо, 6 лютого громадські організації  спільно з Патрульною поліцією у Львівській області розпочали Інформаційно-профілактичну кампанію «Стоп наркотик» – ініціативу, спрямовану на протидію наркообігу в місті.

Віднедавна в місті почали з’являтися написи з відкритою рекламою сайтів, на яких можна придбати наркотики. 6 лютого стартував публічний моніторинг міста.

Упродовж тижня львів’яни долучалися до громадської кампанії «Стоп наркотик» і позначали на онлайн карті адреси написів із фото. Моніторинг міста триває, тож усі небайдужі львів’яни можуть долучитися до нього.

Як можна долучитися до кампанії?

  • знайти активістів в соцмережах Facebook або Телеграм (stopdruglviv)
  • зайти на карту моніторингу goo.gl/b6XHeC
  • відзначити на карті місце, де є напис
  • додати фотопідтвердження.

Докладніше про кампанію:

Facebook https://www.facebook.com/stopdruglviv/

Телеграм https://t.me/stopdruglviv

Карта https://goo.gl/b6XHeC