У підвалі пам’ятки архітектури у Львові проводять незаконні роботи (фото)

Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, у підвалі будинку на вул. Саксаганського, 3 проводять незаконні роботи
     974  

Ці роботи можуть призвести до нищення будинку – пам’ятки архітектури. Міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення підготувати листи у силові органи щодо незаконних робіт у підвалі цього будинку та відсутність покарання і притягнення до відповідальності винних осіб.

«Завдяки Лілії Онищенко, начальнику управління охорони історичного середовища та Андрію Зозулі, голові Галицької районної адміністрації, вчора вдалось зупинити нищення підвалу будинку на Саксаганського, 3.

У підвалі будинку на вул. Саксаганского, 3 працівники намагалися порушити конструкцію між поверхами, власне вибити двері. Ці дії вдалося зупинити. Також на місце події було викликано поліцію. Сьогодні вранці ми комісійно були на місці. Там був збитий замок і встановлений новий, щоб не допустити проникнення в підвал», – розповів Андрій Москаленко.

За словами Лілії Онищенко,з  інформації, яку надало ЛКП, власником приміщень в підвалі, де проводять незаконні роботи, найімовірніше, є особа на прізвище Сандул. Саме це прізвище фігурує у більшості справ щодо незаконних робіт в будинках-пам’ятках архітектури.