«Кохання поза часом» – завтра у Львові можна буде одружитися до опівночі

Львівський міський відділ ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Львівській області влаштовує акцію до Дня закоханих
     667  

Акція розпочнеться парадом наречених на вул. Івана Франка, 157 (Львівський міський відділ ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Львівській області).

На завтра тут призначено 39 державних реєстрацій шлюбу.

Урочисте відкриття параду – о 10.30. Під звучання саксофона наречених зустрічатимуть живі скульптури – міми, в другому залі звучатиме музика камерного оркестру. Приміщення оформлять у відповідному стилі: холодні фонтани, фотозони. Також нареченим подарує танець-привітання Спортивно-танцювальний клуб «Віка Данс».

Після відкриття параду з привітальним словом виступить начальниця Головного територіального управління юстиції у Львівській області Іванна Смачило. Відьак відбудеться презентація обряду урочистої реєстрації шлюбу у класичному стилі.

О 14:00 акцію продовжать на «Арені-Львів» Обрядовець урочисто привітає молодят у конференц-залі стадіону «Арени Львів» під музичний супровід. Цього дня на стадіоні «Арена Львів» буде створено дві щасливі сім’ї.

Від 14:00 до 15:30 візьмуть шлюб 7 пар у Шевченківському гаю.

А від 18.30 і до 24:00 розпочнуться вечірні церемонії у Львівському міському відділі ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Львівській області. Наразі тут виявили бажання взяти шлюб 3 пари. Пройдуть вечірні обряди реєстрації шлюбу та заручин. Закоханих також чекає привітання від танцювального колективу «Лео Денс».