Стати «новим обличчям кордону» хочуть уже понад 200 осіб

Більш ніж 200 осіб подали заявки на участь у конкурсі «Нове обличчя кордону»
     516  

Нагадаємо, в рамках цього проекту Держприкордонслужба запрошує молодих, амбітних та вмотивованих людей, які бажають проходити службу в реформованих підрозділах відомства і спроможні стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону.

Нині набір проводять у прикордонні підрозділи «Львів-аеропорт» і «Рава-Руська», що на Львівщині, й Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ». Заявки приймають із 1.02.18 по 30.04.18. Заповнити анкету та ознайомитися з деталями можна за посиланням newface.dpsu.gov.ua.

Конкурс проводять і серед цивільної молоді – на посади сержантського складу, і серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України – на посади сержантського та офіцерського складу.

Кожен, хто пройде відбір, гарантовано отримає стабільну та престижну роботу, гідний рівень грошового забезпечення – від 9 тисяч гривень, соціальний захист, якісне медичне обслуговування, професійну підготовку за міжнародними стандартами і перспективу кар’єрного зростання.

Для об’єктивності та прозорості проект проходить за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції. Їх експерти всіляко допомагають впроваджувати кращі світові норми відбору та навчання персоналу, а також є постійними спостерігачами за підготовкою і перебігом конкурсу.