Офіційний портал Львівської міськради адаптують для незрячих

Сьогодні, 8 лютого, у Львівській міській раді відбулось підписання угоди щодо адаптації офіційного порталу Львівської міської для незрячих
     452  

Підписання відбулось у межах проекту, який фінансує ООН. Проект реалізовують з метою інформування людей з інвалідністю про можливості е-врядування та електронної демократії у Львові.

«Ми працюємо над створенням спеціального веб-чекера, який аналізуватиме сайт електронної демократії на інклюзивність. Я вдячна, що ми підписали договір про співпрацю і зможемо аналізувати дані сайту Львівської міської ради, аби вони були доступними для людей з вадами зору.

Наш веб-чекер уже на завершальній стадії розробки програмістами і, я думаю, що наприкінці лютого ми вже почнемо аналізувати сайт Львівської міської ради. Веб-чекер – це спеціальний сайт, який аналізуватиме веб-сторінку і даватиме поради на заміну кодів, аби вони відповідали критеріям інклюзивності», – зазначила голова ГО «Інститут Інноваційного Врядування» Анна Мисишин.

Мета проекту – вирішити проблему інклюзивності веб-платформ з електронної демократії спершу у Львові та містах Львівської області, а також у всій Україні, що сприятиме залученню людей з інвалідністю до активної участі в управлінні своїми містами.