Гройсман пообіцяв виділити 20 млн грн на реконструкцію собору Святого Юра

Про це він сказав сьогодні у Львові
     1210  

Фото: facebook.com/volodymyrgroysman

На реконструкцію собору Святого Юра у Львові цього року з державного бюджету мають виділити 20 мільйонів гривень. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав сьогодні під час брифінгу у Львові, де він перебуває з робочим візитом.

«Вважаю, що нам потрібно допомогти реконструювати це важливе духовне й історичне місце. Ми прийняли рішення, що в цьому році профінансуємо 20 мільйонів на реконструкцію та збереження, модернізацію, де потрібно, систем життєзабезпечення собору Святого Юра», – зазначив він.

Окрім того, Гройсман обіцяв допомогти з виділенням коштів на закупівлю обладнання для Львівського обласного перинатального центру, де триває масштабна реконструкція. «Добра новина в тому, що цей центр, який багато років був недобудований і не надавав допомоги дітям, уже в третій декаді, до кінця березня, буде введено в експлуатацію», – сказав прем’єр.

Нагадаємо, сьогодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебуває у Львові з робочим візитом. Прем’єр відвідав собор Святого Юра, побував в Українському католицькому університеті й оглянув роботи у Львівському обласному перинатальному центрі. Відтак Гройсман відвідає ІТ-компанію «SoftServe», де буде підписано кредитну угоду з ЄБРР на 24,7 мільйона євро для будівництва сонячної електростанції.