ЛКП «Лев» хоче створити у Львові крематорій для тварин

Комунальне підприємство озвучило план роботи на 2018 рік
     1114  

Серед планів комунального підприємства на цей рік- почати створення крематорію для тварин, а також знайти та відвести ділянку під кладовище для домашніх тварин. Наразі ці проекти обогорюють на рівні ідеї і конкретних ділянок чи термінів реалізації проектів в ЛКП озвучити не готові.

Натомість інші плани ЛКП дуже чіткі. Зокрема, сподіваються цього року перейти на цілодобовий графік. Тоді ветеринарна клініка зможе 24 години на добу приймати домашніх улюбленців та займатися із прийомними тваринами, яким потрібна невідкладна медична допомога.

Клініку також обладнають новим медичним обладнанням для безпечних хірургічних операцій.

«Усі тварини – домашні вони чи ще безпритульні – заслуговують на якісне та безпечне медичне обслуговування», – кажуть в ЛКП «Лев».

Крім того, розширять перелік послуг ветклініки за спеціальними цінами для незахищених категорій населення.

Багато уваги присвятять також роботі із безпритульними тваринами. Вже запланували стерилізувати 400 собак та 700 котів. А ще 200 тварин повторно перевакцинують від сказу.

«Цього року «Лев» збільшить термін перебування безпритульних собак з 10 до 15 діб, аби збільшити їхні шанси на щасливе прилаштування», – розповідають на підприємстві.

Додамо, що минулого року вдалось знайти домівки для 70% відловлених тварин.  А цього року цей показник хочуть збільшити до 80% – прилаштувати сподіваються 550 собак.

А завдяки співпраці з партнерами Animal-id.info за кошти британського фонду DogTrust ЛКП «Лев» продовжить чіпування господарських собак. Загалом для Львова надано 5 тисяч таких ідентифікаторів.

Мешканці вулиці Промислової та прилеглих зможуть вигулювати та навчати своїх улюбленців на новому майданчику для вигулу тварин, який планують облаштувати навпроти території ЛКП «Лев». Для того, аби схожі майданчики були в кожному районі міста, підприємство протягом 2018 року працювати над проектами їх створення.