Штрафи та чіткі графіки – у Львові затвердили новий договір з перевізниками

У міськраді обіцяють штрафувати тих перевізників, які порушуватимуть правила договору
     2619  

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради затвердили договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

«Цей договір є доопрацьованим. У договорі конкретніше передбачені штрафні санкції до перевізників, яких не було передбачено в попередньому договорі. Передбачено штрафні санкції за невипуск автобусів на маршрут, за порушення регулярності виходу – це буде штраф у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів. За інші порушення, до прикладу, не забезпечення автобусів відповідним освітленням, неналежний санітарний стан – штраф 100 неоподаткованих мінімумів», – розповів в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

Також у договорі передбачено інвестиційні зобов’язання до перевізників щодо оновлення рухомого складу – це капітальний ремонт наявних автобусів, придбання вживаних, але обов’язково з низьким рівнем підлоги, закупівля нових автобусів. Відповідно до договору, щороку перевізники мають оновлювати свій рухомий склад мінімум на 10%, протягом терміну, на який укладено договір.

Якщо ж водії в маршрутках погано поводитимуться з пасажирами, то з цього приводу необхідно звертатися в управління Укртрансбезпеки. Адже в разі фіксації такої поведінки Укртрансбезпека має право провести перевірку та скласти відповідний протокол і на підприємство, і на водія.

За словами Партики, найближчим часом у Львові планують оголосити конкурс на визначення перевізників на автобусні маршрути загального користування.