Штрафи та чіткі графіки – у Львові затвердили новий договір з перевізниками

У міськраді обіцяють штрафувати тих перевізників, які порушуватимуть правила договору
 |    1994  

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради затвердили договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

«Цей договір є доопрацьованим. У договорі конкретніше передбачені штрафні санкції до перевізників, яких не було передбачено в попередньому договорі. Передбачено штрафні санкції за невипуск автобусів на маршрут, за порушення регулярності виходу – це буде штраф у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів. За інші порушення, до прикладу, не забезпечення автобусів відповідним освітленням, неналежний санітарний стан – штраф 100 неоподаткованих мінімумів», – розповів в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

Також у договорі передбачено інвестиційні зобов’язання до перевізників щодо оновлення рухомого складу – це капітальний ремонт наявних автобусів, придбання вживаних, але обов’язково з низьким рівнем підлоги, закупівля нових автобусів. Відповідно до договору, щороку перевізники мають оновлювати свій рухомий склад мінімум на 10%, протягом терміну, на який укладено договір.

Якщо ж водії в маршрутках погано поводитимуться з пасажирами, то з цього приводу необхідно звертатися в управління Укртрансбезпеки. Адже в разі фіксації такої поведінки Укртрансбезпека має право провести перевірку та скласти відповідний протокол і на підприємство, і на водія.

За словами Партики, найближчим часом у Львові планують оголосити конкурс на визначення перевізників на автобусні маршрути загального користування.