Львів’янин віз до Польщі майже 4000 пачок цигарок (фото)

Цигарки він приховав у подвійному дні автомобіля
     917  

Сьогодні, 1 лютого, 39-річний мешканець Львова, прямував з України до Польщі через митний пост «Краковець – Корчова» автомобілем «Сітроен». Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час візуального огляду транспортного засобу у працівників Львівської митниці ДФС виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, прихованих від митного контролю, або заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон.

Автомобіль скерували у спеціально відведене місце для поглибленого огляду. Там у автівці виявили приховані від митного контролю 3900 пачок сигарет без марок акцизного збору України. Цигарки було сховано у спеціально виготовлених порожнинах автомобіля, в «подвійному дні» по площині з чотирма отворами, виготовленими кустарним способом.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів, та з використанням спеціально виготовленого сховку. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст.483 Митного кодексу України. Цигарки й автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.