Червоноград шукатиме інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу

Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні Червоноградської міської ради
     888  

Джерело: tyachivnews.in.ua

На сьогоднішньому засіданні сесії Червоноградської міської ради депутати ухвалили рішення оголосити конкурс на інвестора для проведення будівництва сміттєпереробного заводу. Про це інформує Червоноградська міська рада.

Об’єкт, на який планують залучити інвестиції, – територія існуючого ППППВ за адресою Львівська,81 та земельна ділянка площею 1,7542 га.

Щоправда, депутати вилучили з назви проекту рішення «сміттєспалювальний», мотивуючи це компромісом з громадськістю. Як зазначив міський голова Червонограда Андрій Залівський, територія полігону надто мала для побудови там комплексу для сміттєспалення. Інвестори можуть подати заявку до 16 квітня. Результати конкурсу оголосять до 1 червня.

Нагадаємо, в травні китайська компанія Grand blue заявила, що має намір збудувати в Червонограді сміттєспалювальний завод потужністю 320 тонн на добу із виробленням теплової та електричної енергії. Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка під час зустрічі з представниками компанії запевнив інвесторів у всебічному сприянні в реалізації проекту.

Окрім того, торік у січні польська фірма «EKOWAT Sp. z o.o» підписала з Червоноградом меморандум щодо спорудження заводу з утилізації сміття шляхом спалювання. Тоді сторони погодили як варiант можливiсть розмiщення заводу з утилiзацiї вiдходiв на територiї Червоноградського заводу залiзобетонних виробів.