У Львові почнуть будувати перший підземний паркінг

У міській раді дали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою скверу та паркінгу на пл.Є.Петрушевича
   Роксолана Мудрак   1055  

Вчора, 25 січня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийняли рішення «Про надання ЛКП «Львіватодор» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл. Є. Петрушевича». Про це ідеться в повідомленні прес-служби ЛМР.

Ділянку «Львіватодору» надали на постійне користування для будівництва та обслуговування підземного багаторівневого майданчика для паркування.  Там зможуть залишити свої автівки 200-250 власників. Як повідомив новий очільник ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський під час дискусії «Розвиток районів Львова: як зміниться центр міста», інвестиційний конкурс для цієї ділянки планують оголосити всередині 2018 року. Площа скверу після реконструкції має збільшиться за рахунок ліквідації паркування на поверхні, а ЛКП зобов’язується повністю його відновити.

Нагадаємо, раніше виконком Львівської міської ради затвердив детальний план території, обмеженої вулицями Шота Руставелі, Зеленою та площею Петрушевича.  Найближчим часом у центрі Львова планують збудувати два підземні паркінги. Другий паркінг на більше 300 паркомість планують облаштувати на території перед університетом ім.Івана Франка, проте поки міська рада веде перемовини з університетською спільнотою.