На парковці, де восени постраждало авто Оксани Юринець, зрізали небезпечні дерева (фото)

Стоянку на вулиці Валовій у Львові очистили від небезпечних дерев
     1386  

Фото: Роман Бруцяк

Про це повідомила на своїй facebook-сторінці народна депутатка Оксана Юринець, автомобіль якої на цій стоянці восени розтрощило аварійне дерево.

«Не минуло й чотири місяці. Стоянку на вулиці Валовій у Львові очистили від небезпечних дерев. Вважатимемо моє авто жертвопринесенням. Тепер власники машин, які там паркуються, можуть бути спокійні. Якщо не враховувати нових тарифів! Бо з ними до спокою трохи далеко», – написала Оксана Юринець.

У коментарі «Львівській газеті» начальник відділу житлового господарства Галицької райадміністрації Ігор Савка уточнив, що біля парковки зрізали три дерева. «У жовтні спеціальна комісія, до якої входили також представники Державної екологічної інспекції, провела обстеження дерев. Результати були такі: три дерева треба було зрізати, адже вони були вражені грибами та прикореневою гниллю, на інших провести санітарну обрізку. Інші дерева наразі здорові, навесні планово обстежимо їх ще раз», – розповів він.

Нагадаємо, торік у вересні Оксана Юринець залишила авто на платній стоянці на вулиці Валовій у центрі Львова. За якийсь час після того, як депутатка пішла у справах, на припарковану машину впало величезне дерево і розтрощило її. На щастя, ніхто з людей унаслідок події не постраждав.

Оксана Юринець подала позов до Львівської міської ради про відшкодування збитків.

«Перше судове засідання за позовом ще наразі не призначене, його очікують найближчим часом. Позов подали у грудні, бо тривали з’ясування обставин, процедурні моменти. У позовній заяві йдеться про відшкодування. Є результати експертизи, які підтверджують що автомобіль не підлягає ремонту»,  – повідомила «Львівську газету» Ярина Капітан, помічниця-консультантка народної депутатки Оксани Юринець.

Нагадаємо, платну автостоянку на вулиці Валовій відкрили ще 2013 року. Паркувальна зона розрахована на 78 місць. Нині плата за паркування там становить 20 гривень за годину.