Презентовано перший офіційний трейлер фільму «Крути 1918» (відео)

Прем'єру фільму заплановано на 6 грудня 2018 року
 |    2229  

Сьогодні, 25 січня, в кінотеатрі «Оскар» у Києві відбулася презентація художнього фільму «Крути 1918». Зйомки стрічки вже завершено, тепер починається її монтаж.

Перший трейлер фільму можна переглянути на сторінці КРУТИ 1918 у соцмережі Facebook.

«Крути 1918» – це історичний екшн за реальними подіями – історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів, Андрій і Олекса Савицькі, закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Основні зйомки фільму тривали протягом жовтня-грудня 2017 року в Києві, а також у Межигір’ї, де було відтворено французькі локації стрічки. Станцію Крути, що розташована в Чернігівській області, знімали у селі Сигнаївка Черкаської області. До зйомок залучили близько 1000 акторів і 2000 одиниць зброї, – повідомляє «Детектор медіа» . У фільмі знялися 150 нацгвардійців. Жоден з них не мав акторського досвіду, але з завданням бійці впоралися.

Виробництво фільму здійснює Good Morning Film за підтримки ДержКіно України. Проект повнометражного художнього фільму «Крути 1918» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно в сесії ігрових тематичних фільмів (до 100-річчя проголошення Української Народної Республіки, до 100-ї річниці Бою студентів під Крутами). Режисером стрічки є Олексій Шапарєв, автором сценарію – Костянтин Коновалов, продюсер – Андрій Корнієнко.

Державна фінансова підтримка фільму становить 26 млн. грн. Загальна вартість виробництва – 52 млн. грн.