Депутати міськради проголосували за ліквідацію ЛКП «Львівська газета «Ратуша»

Сьогодні сесія Львівської міської ради проголосувала ухвалу «Про припинення КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» шляхом перетворення членами її трудового колективу у ТзОВ «Львівська газета «Ратуша»»
     976  

Джерело: Zaxid.net

Ухвалою, яка має набути чинності з 1 березня, вирішено припинити комунальне підприємство «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» шляхом перетворення членами її трудового колективу у товариство з обмеженою відповідальністю «Львівська газета «Ратуша».

Як зазначено в пояснювальній записці до ухвали, «21.04.2016 Львівська міська рада прийняла ухвалу №403 «Про реформування КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша», згідно з якою вирішено реформувати на другому етапі комунальне підприємство «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» способом виходу Львівської міської ради зі складу засновників з перетворенням комунального підприємства «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації».

Ініціатори ухвали пояснюють, що Держкомтелерадіо внесло КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» до Зведеного переліку об’єктів, що реформуються на другому етапі.

Наступним етапом реформування газети є прийняття засновником рішення про припинення КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» шляхом перетворення.

Згідно з ч.1 ст. 8 Закону України «Про реформування державних і комунальних засобів масової інформації» перетворення редакції членами його трудового колективу у суб’єкт господарювання здійснюється відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України.

Ухвала затверджує персональний склад комісії з припинення, встановлює порядок та строк заявлення кредиторами своїх вимог.

Головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв, виступаючи з трибуни ЛМР, заявив, що це рішення є незаконним, – повідомляє видання Дивись.info.

«Підніміть руку ті депутати, хто поставив на розгляд цю ухвалу. Немає таких. Це не ініціатива Львівської міської ради. Це ініціатива Садового. Скажіть, у вас що, є рішення трудового колективу про такі терміни? Закон про роздержавлення дає нам строк до 31 грудня 2018 року. Під ухвалою немає мого підпису, тому що я з нею не ознайомлювався офіційно. Крім того, вона незаконна. Ми самі виступили з ініціативою роздержавлення у другій хвилі. І це має відбутися за законом, а не 25 січня чи 1 березня», – наголосив Савельєв.

Згодом у коментарі Дивись.info він розповів, що позиватиметься до суду. «Мова про звичайний договорняк між Садовим і депутатами. Рішення є незаконним, тому ми позиватиметься до суду, аби його скасували. Якщо ми підемо на роздержавлення 1 березня, то вже у травні робота видання буде припинена. Хоча за законом ми маємо час до кінця цього року», – пояснив Микола Савельєв.